O Lechuze

To nejlepší pro Vaše rostliny

ŠKOLÍCÍ PŘÍRUČKA

Skvělý design inspiruje k opakování

Novinka LECHUZA-DELTA se řadí po bok exklusivních květináčů, jaké vám může nabídnout jedině LECHUZA . Přitažlivý vzhled a osvědčená kvalita v případě květináče LECHUZA – DELTA přímo vybízí k nejrozličnějšímu použití, jak při aranžování, tak i při ozeleňování, objevujícím stále nové nápady.

 

 

 

1

 

Nové tvarové linie umocňují působivost interiéru

Rostliny ze své živoucí podstaty přináší do interiérů nejen krásu, ale také ozdravující atmosféru.

Květináč DELTA Vám jako profesionálům také umožní rozepnout křídla Vaší fantazie, abyste využili všechny jeho přednosti.

 

Nová kultura pro vaši práci

S DELTA sázecím systémem dokážete provést výměnu rostliny
jediným pohybem. LECHUZA – sázecí systém je také částí propracovaného praktického systému, díky němuž výměnu při pěstování provedete s dětskou lehkostí. Jsou tak pryč časy, kdy jste museli stěhovat rostlinu i s květináčem. Díky LECHUZA sázecímu systému si můžete nachystat vše dopředu do vyjímatelné vložky a uspořit si náročné a složité převážení k zákazníkům. A ještě navíc: Tento funkční rámeček je současně dekorativním prvkem květináče a zvyšuje tak svou ozdobností celkovou eleganci. Dekorativní rámeček DELTA- sázecího systému je nakonec „vsazený“do horního lemu květináče (přihlášeno k patentování).

 

Nová svěží linie pro stůl

Květináč DELTA 15 pozvedá styl všude, kam jej postavíte. DELTA 15 je také přímo skvělým tipem jako dárek k obdarování. To proto, že vhodně osázený bude každý další den novými květy přinášet radost. Zároveň však jako připomínka obdarování zůstane příjemci stále – tedy déle než samotná darovaná květina. Nový květináč DELTA 15, vysoký 26 cm, je díky svému příjemnému vzhledu již dopředu jistým „Evergreenem“ předurčeným ke stálému používání. Díky propracovanému LECHUZA samozavlažovacímu systému a substrátu LECHUZA-PON se pečlivě postará o všechny druhy malých rostlin. Tento elegantní květináč umí mnohem víc – v souladu s LECHUZA filosofií spojuje v sobě užitkovost a krásu v jediný ideál.DELTA 15 obsahuje kompletní „All-Inclusive- Set”: vložku pro sázení, zavlažovací systém, balení LECHUZA-PON substrátu.

1011

Štíhlý vzhled je stále působivý při osazování

venkovních ploch

 

Elegantní CUBICO, štíhlé a sloupovité v nejrůznějších kombinacích se stálezelenými rostlinami vám otevírá prostor pro nové a nové nápady.

Jako samostatný květináč i jako vícekusová sestava: LECHUZA – CUBICO je mistrovské dílo moderní designérské linie, jehož nadčasový tvar nikdy neztratí na atraktivnosti a dynamické hravosti.

S bohatým příslušenstvím a širokou paletou barev od matných povrchů s metalickým efektem, až k brilantní řadě s vysokým leskem je LECHUZA – CUBICO připraveno kdykoliv podpořit vaše tvůrčí nápady.

Ideální řešení pro člověka i pro rostlinu15

Oblíbená CUBICO – sázecí vložka od LECHUZY vám umožní dosáhnout s minimální námahou maximální výsledek.

LECHUZA nabízí pro pěstování rostlin promyšlený systém. Jedno umocňuje druhé: samozavlažovací set s květináčem pomáhají vytvořit spolu s vybranou rostlinou harmonický celek, z něhož budete mít trvale radost. 16CUBICO – sázecí vložka v každém směru výrazně argumentuje pro LECHUZU, protože vám vaše rostliny lehce vyzvedne do výše sloupovitých květináčů.

Pevná držadla vyjímatelné vložky se následně po použití zasunou a zmizí, zůstávají však stále připravena k lehkému použití pro přesazování. Kdykoliv je bez námahy můžete vytáhnout a použít bez obavy že při práci zašpiníte okolí. Šetří práci, čas a námahu. Zůstává jen zábava!

Nová sázecí, vyjímatelná vložka se zasouvacími pevnými držadly (přihlášeno k patentování). Zcela jednoduše můžete v CUBICU výsadbu kdykoliv vyměnit.

Opravdová velikost není měřena centimetry, ale účinkem

MINI a MAXI – CUBI z LECHUZA produkce toto potvrzují.

MINI- nebo MAXI-CUBI, oba květináče dodají stolu či barovému pultu nejen záři květů, ale díky LECHUZA-PON substrátu se v nich daří dokonce i těm nejnáročnějším rostlinám. 18Kdo používá pro MINI- nebo MAXI-CUBI více osázených vložek, může je dle potřeby obratem vyměnit.

A protože MINI-CUBI i MAXI-CUBI jsou samy o sobě ozdobné a elegantní, hodí se pro každou příležitost jako ideální dárek – který zůstává a neodkvétá.

MINI- a MAXI-CUBI od LECHUZY obdržíte vždy v sadě „All-Inclusive“. Součástí setu je sázecí vložka, zavlažovací systém a balení LECHUZAPON substrátu.

Máte dobrý vkus. Zviditelněte jej tedy!

Protože CARARO s rozměry 75 x 30 x 43 cm nabízí nejen pro kanceláře, ale i pro venkovní prostory neomezené možnosti k tvořivým nápadům při ozeleňování. Ať už jej postavíte kamkoliv: díky stabilním CARARO kolečkům můžete osázený květináč kdykoliv dle libosti přemístit.

Pro vnitřní i pro venkovní prostory.
Je zde pro všechny, kdo dnes od květináčů čekají mnohem více

Zelený paraván, který nejen pomáhá rozčlenit prostor, ale přímo vybízí k velkorysým řešením.

Je široký, je vynikající! CARARO v sobě spojuje všechny přednosti truhlíku s elegancí od LECHUZY. To z něho dělá ideální květináč pro všechny, kteří potřebují vymezit prostor, ale nechtějí omezovat svojí fantazii. Ať potřebujete vytvořit prostor pro jednání, pro odpočinek, či na čekání,CARARO vám poskytne nejen svoji šíři, ale i ideální možnosti pro použití rostlin, jaké zde dosud nikdy nebyly. 23

Že je CARARO více než obyčejný truhlík na balkony, to ihned prokáže na každé terase. Díky promyšlenému odtokovému systému se právě skvěle hodí pro použití ven.

Máte-li zájem o jednoduchost, pak je CLASSICO zaručeně vaší nejlepší volbou.

Ve všem vyniká jednoduchostí. Přestože je vybaven promyšleným LECHUZA -samozavlažovacím systémem, udržuje si stále navenek svojí již ověřenou čistou linii.

26Zcela přirozeně se CLASSICO včlení i do toho nejluxusnějšího prostředí, aniž by přitom chtělo dominovat. V každém stylu se cítí jako doma a díky svým 7 velikostem nabízí ideální podmínky doslova každé rostlině

Hmotnost přitom nehraje roli. Díky pojezdové podložce LECHUZA, která je ukrytá pod květináčem CLASSICO, vždy od velikosti 43 výše, můžete jakoukoliv rostlinu zcela bez námahy kdykoliv přesunout na stanoviště, kde se jí bude nejlépe dařit.

Pojezdová podložka od LECHUZY dává CLASSICU pohyb – a přitom zůstává téměř neviditelnou.

Komu záleží na výraznosti, pokud si vybere QUADRO, nepochybí.

Čím jednodušší je architektura prostoru, tím více vynikne QUADRO svojí přirozenou elegancí.

Decentnost a osobitost – s LECHUZA – QUADRO prokážete obojí. Současně potvrdíte, že se obojí nevylučuje, ale naopak, že se může ideálně doplňovat. S LECHUZA – QUADRO lze i při té nejmenší velikosti úspěšně zvládnout velké aranžmá, protože jeho tvar skýtá na nejmenším prostoru neobvykle velký objem pro rostlinu. A pokud jde o zodpovědnost finálního umístění, pak si můžete být jisti, že díky pojezdové podložce LECHUZA od velikosti 43 výše, půjde vše snadno.

28