Bronzová čtyřzubá motyka PKS Merak 185

Kód: 3344
Značka: PKS
4 799 Kč 3 966 Kč bez DPH
Na dotaz (>5 ks)

Hlavním určením bronzové motyky Merak je zpracování hrubě obdělané půdy po rytí. Výborné uplatnění najde motyka Merak také při sklizni kořenové zeleniny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Merak

Čtyřzubá motyka – další z řady unikátních nástrojů PKS

Předpokládané využití motyky Merak vyžaduje enormně houževnatý a pevný materiál. Proto byla použita k její výrobě speciální bronzová slitina obsahující hliník a nepatrné množství železa. Z tohoto důvodu je motyka lehce magnetická.

Uplatnění motyky Merak je překvapivě všestranné. Jejím hlavním určením je zpracování hrubě obdělané půdy po rytí. Velké a často ztvrdlé hroudy země jsou pro běžnou motyku téměř nezdolatelnou překážkou. Robustní provedení motyky Merak umožňuje nasazení nekompromisní síly, pod jejímž vlivem se hroudy mění v úhledné hromádky. Velikou výhodou je také zachování celistvosti kořenů vytrvalých plevelů, které si při práci s běžnou motykou zpravidla sami vegetativně množíme. To umožňuje jejich kompletní odstranění ze záhonu nebo pole.

Výborné uplatnění najde motyka Merak také při sklizni kořenové zeleniny, kdy ji lze použít jako robustní hrábě k šetrnému a snadnému přemístění sklizně. Další možností je rychlé a důkladné prokypření zatvrdlé půdy před výsevem nebo výsadbou.

Ergonomicky tvarovaná násada z jasanového dřeva má vysokou funkční a estetickou hodnotu.

Na bronzovou motyku Merak poskytujeme doživotní záruku (= 25 let) na kovové díly a 2 roky na dřevěnou násadu.

Parametry produktu:

Délka: 128
Šířka: 14
Výška: 17
Hmotnost: 1200
Násada: lipové dřevo

Doplňkové parametry

Kategorie: Bronzové nářadí
Hmotnost: 11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: