Novinky

To nejlepší pro Vaše rostliny

CUBE LS Color 35 – novinka od Lechuzy pro terasy i interiéry!

Bude uvedeno na trh 1.4.2015

Květináč CUBE Color LS 35 má osvědčenou povrchovou úpravu, jakou známe ucube ls color 35 řady PURE Color 50 a 20. Design, který zaujme pohled každého, je zde spojen se systémem, který je jedničkou na trhu samozavlažovacích květináčů. LS systém je vyzkoušený a propracovaný do všech detailů funkčnosti. Sázíte do vnitřní vložky, kterou pak i s květinou vložíte do obalu. Barevný rámeček vložky květináče v odstínu obalu vytváří i zde u květináče CUBE Color 35 designový prvek, který mají pouze květináče Lechuza.

Tato novinka otevírá novou filosofii spojení propracování povrchové úpravy a osvědčeného systému LS.

Lechuza přichází stále s novými tvary a systémy. Lechuza myslí na Vaše potěšení z pěstování rostlin.

 

CUBE 40 Premium

Zcela nový designový tvar v řadě Premium – lakovaných květináčů od Lechuzy.
To je CUBE 40 Premium.

Bude uvedeno na trh 1.4.2015Cube 40

Svým tvarem navazuje na osvědčenost a oblibu květináčů CUBE Cottage s ratanovým vzorem. CUBE 40 Premium přináší výsledky skvělé zkušenosti do řady lakovaných květináčů od Lechuzy, které zůstávají na trhu samozavlažovacích květináčů stále nedostižnými ve své propracovanosti a funkčnosti.

Lesklá barevnost CUBE 40 otevírá nové možnosti použití v interiérech a na místech, kam povrchový vzor Cottage nelze použít, avšak velikost a celkový tvar jsou optimálními. Do interiéru, kanceláří, hotelů, bytů, všude tam je přímo ideální navrhnout použití květináče CUBE 40, jehož rozměry vnitřní vložky umožňují osázení impozantně velkými rostlinami.

 

 

CUBE Cottage 30cube cottage 30

Nový přírustek do rodiny CUBE Cottage od Lechuzy

Bude uvedeno na trh 1.12.2015

CUBE Cottage 30 – velikost, na kterou se netrpělivě čekalo je zde! Standartní kvalita, jakou známe jen u Lechuzy, je nyní zpracována také do velikosti, která odpovídá všem typům CUBICO 30. Květináč je dodáván v barvě bílá a břidlicová. Nyní můžete sázet i květiny, které svým rozměrem balu a listové části potřebovaly právě CUBE 30.

Rodina chytrých a půvabných květináčů řady Cottage od Lechuzy se opět rozšířila o nového člena.

 

CUBE Color 14

Nový, svěží design, jaký je známý jen u Lechuza produkce.

cube color 14Bude uvedeno na trh 15.1.2016

Ti, kteří si oblíbili nápaditý povrchový vzor květináče PURO, mohou si jej nyní od ledna 2016 pořídit ve čtvercové formě květináče CUBE Color 14.

CUBE Color 14 – ideální květináče na parapety a kuchyňská okna. Tím se nabízí jako vhodný květináč pro pěstování čerstvých bylinek do kuchyně.

Nový, maximálně zjednodušený systém sázení dosahuje nejlepšího způsobu zahradničení. Bylinky, vypěstované v typizovaném školkařském květináči i s tímto květináčem přímo vsaďte na plastový trn ve spodní desce CUBE Color 14 a dosypte substrátem. Tím je vše hotovo! Stačí již jen zalévat a používat vypěstované bylinky pro Vaše kulinářské umění. Pěstování s Lechuzou je jednoduché a svými výsledky přináší radost pro všechny.

 

 

 

Naběračka na Lechuza PONNaberacka


Bude uvedeno na trh 15.8.2015

V barvě pistáciově zelená praktická naběračka pro práci se sypkými substráty. Už žádné sypání okolo! S naběračkou velkého obsahu sázíte rostliny snadno, rychle a bez potřeby velkého úklidu.

 

 

Mini-deltini

 od 1.10.2015 v nových barvách

Fuchsiová – růžová

Paví modř – modrá

Kardamonová zeleň – zelná

Mini deltini

Mini-deltini se sovičkou

Bude uvedeno na trh 1.10.2016

Mini deltini se sovičkouKvětináče s obrázkem sovičky se zalíbí všem dětem. Ideální pro první krůčky pěstování rostlin se samozavlažovacím systémem. Pořiďte svým dětem, aby s lehkostí a radostí nalezly krásu v pěstování rostlin.

Mini deltini se sovičkou2

 

 

 

Cottage nábytková řada Lechuza

Bude uvedeno na trh 15.1.2016

židel cottage
Dokonalá forma zpracování známá u řad květináčů Lechuza se nyní dostává dále. Vynikající sestava Cottage zahradního nábytku pro vaší zahradu, terasu i interiér. S precizními detaily stavitelnosti nábytku proti nerovnostem na podlaze a mnohými dalšími detaily se nyní Lechuza nábytek může stát součástí vašeho životního stylu. Obklopte se květinami v květináčích Cottage od Lechuzy a svůj čas můžete trávit v zeleni při sezení na stejně kvalitním Cottage nábytku.

Nábytek