O Lechuze

 

Víte, že květináče LECHUZA mají již více jak 20ti letou tradici?                  LOGO Lechza JPEG

Vyvíjeny a zkoušeny začaly být už v roce 1997 a svým vstupem na evropský a posléze na globální trh v roce 2000 přinesly  následně do světa pěstování interiérových rostlin zcela nový přístup, novou kulturu mnoha lidí ve vztahu k interierovým květinám.

Samozavlažovací systém, který je neodělitelnou součástí květináčů LECHUZA, propojený skrze vodní měřák s trvalým přehledem o stavu zásoby vody umožňuje nyní úspěšné pěstování rostlin i těm, kdo jinak péči o rostliny příliš nerozumí, nebo se tím nechtějí zabývat.

14 A_BLC50_stone_stg_Arrangement_2018 A_BLC50_stone_2_sandb_Balkon_Arrangement_2018 A_SQG14_anth_Ananas_2018

Tím se vrátila svěží zeleň do těch domovů a kanceláří, kde před tím neměla příliš naději na přežití. S lehkostí a úspěchem se daří pečovat i o ty nejnáročnější rostliny na místech, kde to dříve bylo takřka nemožné. 

Zeleň vitálních, prosperujících rostlin je u značky LECHUZA  navíc vždy spojena s kvalitním a moderním designem originálních tvarů a barev květináčů.

Důraz na tvar a vzhled je důležitým bodem vývoje nových řad květináčů LECHUZA.

Že se tato cesta daří potvrzuje to, že výrobce květináčů LECHUZA za dobu svého působení získal řadu ocenění designu. Vítězství některých květináčů v prestižních soutěžích "reddot award" a "GERMAN DESIGN AWARD"  i velký zájem bytových architektů o květináče LECHUZA při projektování nových, moderních objektů je známkou vysoké designové hodnoty výrobků.

le_red_dot_award_2018_winner

le_german_design_award_2019_winner

 

Součástí jednotlivých řad k nimž patří PREMIUM jako reprezentant lesklých, lakovaných květináčů, COTTAGE jako řada probarvovaných větináčů s pleteným vzorem, COLOR řada s probarvovanými květináči a série malých stolních květináčů GLOSSY a STONE, jsou také v současnosti SLOUPOVÉ a ZÁVĚSNÉ květníky s velkým úspěchem používanými nejen milovníky květin z řad domácích pěstitelů, ale i profesionálními zahradníky.

 A_YU_TA_GK_3_gruen_Sansevieria_giessen_2017                     

Ano, LECHUZA již dávno "chytila za srdce" profesionály - zahradníky, kteří oceňují nejen snadnou péči o rostliny v květináčích LECHUZA, ale i samotný skvělý servis při sázení, který nabízí stavebnicový systém květináčů. 

 

 

LECHUZA tak za dobu, kdy vstoupila ve společnosti geobra Brandstätter GmbH & co. kG na svou úspěšnou dráhu, potvrzuje, že název jenž v překladu do češtiny znamená sova je víc než výstižný. Skvěle propracovaný a vyzkoušený systém spodní závlahy květináčů LECHUZA skutečně moudře a spolehlivě pečuje o svěřené rostliny.

Pěstovat rostliny v LECHUZE prostě baví!

Vyzkoušejte některý z květináčů široké nabídky a staňte se přes noc opravdoými milovníky květin ve svém domově nebo kanceláři!

My se budeme snažit Vám k Vaší radosti z rostlin stále vytvářet nové nápady a inspirace.

LECHUZA - To nejlepší pro Vaše rostliny!