O nás

Naše společnost GREENSPOL s.r.o působí v zahradnickém oboru již více jak 20 let.

Hned zkraje 90 tých let, kdy bylo umožněno volné podnikání založil  p.Aleš Svoboda společnost pracující v oboru projektování, zakládání a udržování zeleně Greenspol. Této oblasti zaměření jsme se v naší společnosti věnovali až do roku 2011.

V roce 2001 jsme však především začali obchodovat s květináči značky LECHUZA. V následujícím roce jsme pak získali od výrobce květináčů, společnosti Geobra Branstetter výhradní zastoupení pro  trh v České republice.

Skvělé květináče s dokonalým designem a propracovaným samozavlažovacím systémem, který všechny produkty LECHUZA posouvá o minimálně o několik tříd před ostatní konkurenci nabízíme nejen jako obchodníci, ale jako zkušení odborníci v zahradnickém oboru.

Víme co nabízíme, víme proč to nabízíme a především víme že tím  pomáháme našim přátelům zahradníkům. Maximálně jednoduché sázení rostli s bezkonkurenčním výsledkem! To je práce s květináči LECHUZA. Také dokonalý přehled o stavu rostlin během údržby. To vše je námi  osobně vyzkoušeno a proto i nabízeno.

Ano, je to tak! Nejsme jen obchodníci, kteří prodávají jen tak jakýkoliv sortiment bez vnitřního vztahu.  My jsme a  také stále  budeme také zahradníci.

V roce 2009 se společnost Aleš Svoboda- Greenspol transformovala do společnosti s ručením omezením GREENSPOL s.r.o

(v  roce 2009 byla založena samostatná část společnosti působící v oblasti zdravé výživy, zejména v oblasti za studena lisovaných olejů www.zdrave-oleje.cz )

Od roku 2009 jsou tři ze čtyř společníků absolventy odborného středoškolského a vysokoškolského zahradnického vzdělání.

O pěstování rostlin tedy víme opravdu velmi mnoho.

Od nás získáte nejenom výtečné produkty pro pěstování rostlin, ale také  vždy i  potřebné rady,  pokud se nás zeptáte.

Stále se snažíme rozšiřovat sortiment pro kompletní zahradnický servis, který potřebují naši velkoobchodní odběratelé i koncoví zákazníci.

V jakémkoliv případě se na nás můžete obrátit s otázkami žádajícími si kvalifikovanou odpověď při pořizování květináčů, substrátů, podpůrných a stimulačních přípravků i samotných rostlin.

Vždy se Vám budeme snažit pomoci najít ideální řešení pro jakoukoliv individuální situaci.

Ať již zařizujete byt, dům, kancelář, hotel, restauraci a potřebujete je vybavit květináči a rostlinami pamatujte, že s námi můžete nalézt optimální řešení.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

 

Váš team GREENSPOL

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení