O nás

Naše společnost GREENSPOL s.r.o působí v zahradnickém oboru již více jak 20 let.

Hned zkraje 90 tých let, kdy bylo umožněno volné podnikání založil  p.Aleš Svoboda společnost pracující v oboru projektování, zakládání a udržování zeleně Greenspol. Této oblasti zaměření jsme se v naší společnosti věnovali až do roku 2011.

V roce 2001 jsme však především začali obchodovat s květináči značky LECHUZA. V následujícím roce jsme pak získali od výrobce květináčů, společnosti Geobra Branstetter výhradní zastoupení pro  trh v České republice.

Skvělé květináče s dokonalým designem a propracovaným samozavlažovacím systémem, který všechny produkty LECHUZA posouvá o minimálně o několik tříd před ostatní konkurenci nabízíme nejen jako obchodníci, ale jako zkušení odborníci v zahradnickém oboru.

Víme co nabízíme, víme proč to nabízíme a především víme že tím  pomáháme našim přátelům zahradníkům. Maximálně jednoduché sázení rostli s bezkonkurenčním výsledkem! To je práce s květináči LECHUZA. Také dokonalý přehled o stavu rostlin během údržby. To vše je námi  osobně vyzkoušeno a proto i nabízeno.

Ano, je to tak! Nejsme jen obchodníci, kteří prodávají jen tak jakýkoliv sortiment bez vnitřního vztahu.  My jsme a  také stále  budeme také zahradníci.

V roce 2009 se společnost Aleš Svoboda- Greenspol transformovala do společnosti s ručením omezením GREENSPOL s.r.o

(v  roce 2009 byla založena samostatná část společnosti působící v oblasti zdravé výživy, zejména v oblasti za studena lisovaných olejů www.zdrave-oleje.cz )

Od roku 2009 jsou tři ze čtyř společníků absolventy odborného středoškolského a vysokoškolského zahradnického vzdělání.

O pěstování rostlin tedy víme opravdu velmi mnoho.

Od nás získáte nejenom výtečné produkty pro pěstování rostlin, ale také  vždy i  potřebné rady,  pokud se nás zeptáte.

Stále se snažíme rozšiřovat sortiment pro kompletní zahradnický servis, který potřebují naši velkoobchodní odběratelé i koncoví zákazníci.

V jakémkoliv případě se na nás můžete obrátit s otázkami žádajícími si kvalifikovanou odpověď při pořizování květináčů, substrátů, podpůrných a stimulačních přípravků i samotných rostlin.

Vždy se Vám budeme snažit pomoci najít ideální řešení pro jakoukoliv individuální situaci.

Ať již zařizujete byt, dům, kancelář, hotel, restauraci a potřebujete je vybavit květináči a rostlinami pamatujte, že s námi můžete nalézt optimální řešení.

Těšíme se na spolupráci s Vámi

 

Váš team GREENSPOL