Velkoobchod

Jsme výhradním zastoupením značky LECHUZA pro Českou republiku!

Zde je 7 důvodů, proč je dobré spolupracovat s naší společností.

1)     Z  pozice zmíněného výhradního zastoupení držíme skladem za velkoobchodní ceny stále dostatečné množství celého sortimentu včetně nejaktuálnějších novinek a náhradních dílů!

2)     Máme vždy k dispozici sezónní propagační materiály, katalogy i veškeré informace o chystaných  výrobních změnách sortimentních řad značky Lechuza.

3).   Obratem Vám sdělíme rychlost dodávky sortimentu v případě nadstandartního počtu kusů květináčů i dalších komponentů (sety, měřáky, kolečka pod.)

4)    Jsme schopni Vám dodat pro veškerý srotiment zboží v tzv. "Display" variantu dle katalogové nabídky k podpoře prodeje na Vaší prodejně, ve Vašem  zahradním centru.

5)    Pro realizace Vám zajistíme nejen květináče, ale i  ostatní potřebné materiály jako je substrát, hnojiva, vitalizační příměsy pro růst rostlin.

6)    Máme zkušenosti s logistikou a proto Vám pro objednané zboží poradíme, případně přímo zajistíme tu nejlepší a nejlevnější dopravu na místo určení.

7)    Při velkých objemech objednaného zboží se vždy snažíme pro Vás nastavit nejlepší cenu i podmínky platby.

 

Chcete se stát prodejcem květináčů Lechuza?

Realizujete výsadbu interiérových a exteriérových rostlin?

Provádíte servis interiérových rostlin?

Vlastníte zahradní centrum či prodejnu rostlin a zahradního sortimentu?

Jste designér a navrhujete vybavení interiérů?

 Pokud ano

a zaujal vás systém a vzhled samozavlažovacích květináčů Lechuza, KONTAKTUJTE NÁS  na e mailu: greenspol@greenspol.cz  nebo na tel:  +420 731 471 820 a my s Vámi rádi nastavíme spolupráci a obchodní podmínky.

Váš tým obchodního oddělení GREENSPOL s.r.o

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení