Velkoobchod

Jsme výhradním zastoupením značky LECHUZA pro Českou republiku!

Zde je 7 důvodů, proč je dobré spolupracovat s naší společností.

1)     Z  pozice zmíněného výhradního zastoupení držíme skladem za velkoobchodní ceny stále dostatečné množství celého sortimentu včetně nejaktuálnějších novinek a náhradních dílů!

2)     Máme vždy k dispozici sezónní propagační materiály, katalogy i veškeré informace o chystaných  výrobních změnách sortimentních řad značky Lechuza.

3).   Obratem Vám sdělíme rychlost dodávky sortimentu v případě nadstandartního počtu kusů květináčů i dalších komponentů (sety, měřáky, kolečka pod.)

4)    Jsme schopni Vám dodat pro veškerý srotiment zboží v tzv. "Display" variantu dle katalogové nabídky k podpoře prodeje na Vaší prodejně, ve Vašem  zahradním centru.

5)    Pro realizace Vám zajistíme nejen květináče, ale i  ostatní potřebné materiály jako je substrát, hnojiva, vitalizační příměsy pro růst rostlin.

6)    Máme zkušenosti s logistikou a proto Vám pro objednané zboží poradíme, případně přímo zajistíme tu nejlepší a nejlevnější dopravu na místo určení.

7)    Při velkých objemech objednaného zboží se vždy snažíme pro Vás nastavit nejlepší cenu i podmínky platby.

 

Chcete se stát prodejcem květináčů Lechuza?

Realizujete výsadbu interiérových a exteriérových rostlin?

Provádíte servis interiérových rostlin?

Vlastníte zahradní centrum či prodejnu rostlin a zahradního sortimentu?

Jste designér a navrhujete vybavení interiérů?

 Pokud ano

a zaujal vás systém a vzhled samozavlažovacích květináčů Lechuza, KONTAKTUJTE NÁS  na e mailu: greenspol@greenspol.cz  nebo na tel:  +420 603 813 710 a my s Vámi rádi nastavíme spolupráci a obchodní podmínky.

Váš tým obchodního oddělení GREENSPOL s.r.o